reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video Türkiye’nin ocak ayı takvimi belli oldu

Amazon Prime Video bu ay platformda yer alacak video içerikleri paylaştı. Prime Video üyelerine sunulacak içeriklerden ilki başrolde Ben Affleck ve Tye Sheridan‘ın rol aldığı ve yönetmenliğini George Clooney’nin üstlendiği The Tender Bar isimli bir dram filmi.

Film J.R. Moehringer’ın aynı isimli kitabından uyarlanmış. ”Hotel Transylvania” animasyon serisinin dördüncü ve son filmi ”Hotel Transylvania: Transformania” ve doğaüstü büyülü güçlerle mücadele eden birkaç maceraperestin serüvenini anlatan animasyon dizisi ”The Legend of Vox Machina”nın ilk sezonu da bu ay Prime Video üyelerine sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Tender Bar, 7 Ocak‘ta Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Film, babası tarafından daha bir bebekken terk edilen ve annesiyle birlikte kendilerine destek olma konusunda gönülsüz olan dedesinin evinde büyüyen J.R. isimli çocuğun hikayesine odaklanıyor. J.R., ilginç ve içten bir baba figürü sergileyen barmen dayısı Charlie’nin barının ışıkları altında hayatı öğrenirken, kararlı annesi yaşamı boyunca kendisine verilmeyen fırsatları oğluna sağlamaya çalışıyor.

Hotel Transylvania: Transformania, 14 Ocak’ta yayınlanacak

Brian Hull, Andy Samberg ve Selena Gomez tarafından seslendirilen animasyon filminde, Van Helsing’in gizemli icadı “Canavarlaştırma Işını” kontrolden çıkıyor ve Drac ile canavar arkadaşlarının her biri birer insana, Johnny ise bir canavara dönüşüyor.

The Legend of Vox Machina, 28 Ocak’ta yayınlanacak

Ashley Johnson, Laura Bailey ve Travis Willingham tarafından seslendirilen animasyon dizisi ”The Legend of Vox Machina” için de geri sayım başladı. Dizide evreni korkunç canavarlar ve karanlık büyülü güçlerden kurtarmaya çalışan bir grup orta seviye maceracıyı konu alıyor.

İlginizi Çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın