reklamı kapat

POPÜLER

Logitech K580

Ultra ince tasarımlı Logitech K580 Türkiye’de; işte klavyenin fiyatı

Logitech tasarımıyla dikkat çeken yeni klavyesini Türkiye’de satışa sundu. Ultra ince tasarımıyla göze çarpan klavye, Logitech K580 Multi-Device Bluetooth Klavye olarak adlandırılıyor.

Ultra ince gövdesi haricinde minimalist tasarımıyla da göze çarpan klavye tasarıma önem veren kullanıcıları hedef alıyor. Klavye üzerine telefon ve tabletleri yerleştirmek için konumlandırılan yuvasıyla kullanışlı bir çalışma deneyimi sunan klavyede Easy Switch özelliği mevcut. Bu özellik birden çok cihaza kolayca geçiş yapmaya imkan tanıyor. Telefon ve tabletler için stand olarak kullanılabilen klavye, bilgisayarda yazılmaya başlanan bir metne, akıllı telefonda devam etme imkanı da sağlıyor. Kablosuz destekli tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihaz Windows, Mac ve Chrome desteğine de sahip. Bluetooth bağlantısı kullanan klavye, 10 metreye kadar kablosuz kullanım mesafesine sahip. Kullanılmadığı zaman otomatik olarak devreye giren uyku özelliği sayesinde iki adet pille 24 aya kadar pil ömrü sağlıyor. Klavyenin Türkiye’deki fiyatı ise 649 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech konu hakkında açıklamada bulundu

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük: ”İncecik tasarımıyla çalışma masalarında minimum yer kaplayan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye, aynı zamanda yerleşik yuvaya sahip donanımı ve tüm cihazlarla maksimum verimde çalışmayı sağlayan bluetooth teknolojisi sayesinde günlük çoklu görevler için eşsiz bir çalışma arkadaşı oluyor. K580, sessiz tam boyutlu tuşları sayesinde ev ve ofis ortamlarında çıt çıkmadan maksimum konsantrasyon ile çalışmaya olanak tanıyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın