reklamı kapat

POPÜLER

The Gymkhana Files, Ken Block

Amazon’dan ünlü ralli pilotu Ken Block’u konu alan yeni dizi: The Gymkhana Files [Video]

Amazon imzalı yeni dizi The Gymkhana Files, ünlü ralli pilotu Ken Block ve takımı Hoonigan’ın aralarındaki ilişkiyi konu alıyor.

Block ve takımı Hoonigan’dan Gymkhana serisi için 10. bir video gelmek üzereyken Amazon’un Ken Block konulu dizisi ortaya çıktı. Hoonigan’da bulunmanın nasıl bir his olduğuna yoğunlaşacağı bilinen dizinin başrolünde ise elbette Block var. 16 Kasım‘da yayımlanacak olan dizi açıklanan bilgilere göre sekiz bölümden oluşacak. Belgesel serisi olarak açıklanan yapım, ralli tutkunlarını ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Block’la özdeşleşen Gymkhana serisinin perde arkasında yaşanan olaylar ve kişilikleri de işleyecek olan dizi Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Dizide ayrıca şimdilik 9 parçası bulunan Gymkhana serisinden hiç görülmemiş kesitlerin de yer alacağı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çılgın drift günlükleri : Gymkhana serisi

The Gymkhana Files’ta baz alınan Gymkhana serisi, ünlü pilot Block’un hayatında oldukça önemli bir yere sahip. Yaptığı drift gösterileri Gymkhana adı altında serileştirerek internette yayımlayan Block, bu sayede Gymkhana serisiyle tam anlamıyla kendini ön plana çıkarıyor. Şu an YouTube’da 9 bölümün bulunduğu serinin 10. üyesinin ise 7 Aralık‘ta gelmesi planlanıyor. Yeni bölümde beş farklı mekan ve beş farklı arabanın kullanıldığı bilinirken Block’un adrenalinin dozundan bu bölümde de ödün vermeyeceği oldukça muhtemel. Diziden önce kendini biraz hazırlamak isteyenler, buraya tıklayarak diğer bölümlere göz atabilir.