reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit Mini
Huawei Watch Fit Mini
Huawei Watch Fit Mini

AMOLED ekranlı Huawei Watch Fit Mini için indirim fırsatı

Huawei Watch Fit mini için yapılan kampanyanın bitmesine sayılı gün kaldı. 13 Mart‘a geçerli olacak kampanya kapsamında Huawei Watch Fit mini’nin fiyatı 1.099 TL olacak.

Huawei Online Mağaza üzerindeki indirim fırsatına ayrıca uzatılmış garanti ve FreeBuds 4i indirimi de mevcut. Gövdesinde ve kulplarında titanyum alaşım malzemesinin kullanıldığı saat, hafif gövdesiyle göze çarpıyor. 20 gram ağırlığındaki saat iki farklı kayış seçeneğiyle kullanılabiliyor. Şık tasarımı, AMOLED ekranı ve uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne model Buzlu Beyaz ve Kahve deri olmak üzere iki farklı renkte kayışla geliyor.  Kullanıcılar akıllı saati çeşitli saat yüzleri kullanarak kişiselleştirebiliyor. Saat yüzü mağazasında, kullanıcıların istedikleri zaman değiştirebilecekleri saat arayüzleri yer alıyor. TruSleep 2.0 olarak adlandırılan teknoloji sayesinde derin uyku, hafif uyku, REM ve uyuklama gibi bilgiler uygulama üzerinden sunuluyor. Akıllı saat bununla birlikte uyku iyileştirme tavsiyelerinde de bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit Mini çok sayıda egzersiz takibi yapabiliyor

Akıllı saatte toplam 96 egzersiz modu bulunuyor. Kapalı ve açık alanda koşma, bisiklete binme, ip atlama, eliptik makine, kürek çekme vb. dahil 11 profesyonel egzersiz modunun yanı sıra, fitness, top oyunları, dans, boş zaman egzersizi ve doğa sporları dahil 85 egzersiz modu var. Kullanıcılar, Huawei Health uygulamasında egzersiz hedeflerine göre yağ kaybı ve dayanıklılık geliştirme gibi farklı kalp atış hızı bölgeleri ayarlayabiliyorlar. Huawei Watch Fit Mini, egzersizler sırasında kalp atış hızı bölgesini gerçek zamanlı izleyerek bildirim sağlıyor.

Akıllı saat, vade farksız 4 taksit imkanıyla 1.099 TL satış fiyatı ile Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Kullanıcılar 1 yıllık ek garanti alarak 2 değil 3 yıl boyunca resmi garantiden yararlanmak isterlerse 199 TL yerine sadece 79 TL ödüyor. 14 güne varan pil ömrü sunan akıllı saatin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display