reklamı kapat

POPÜLER

Sony LinkBuds S

ANC destekli Sony LinkBuds S için ilk indirim fırsatı

Sony’nin en yeni kablosuz kulaklığı Sony LinkBuds S için indirim fırsatı geldi. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemesini paylaşacağımız kulaklığın fiyatı 3.599 TL‘den 3.023 TL‘ye düştü.

Ultra hafif tasarımı, aktif gürültü engelleme özelliği ve 20 saate varan pil ömrüyle göze çarpan kulaklık, LinkBuds modelinde olduğu gibi çevreyle iletişim kurmaya imkan tanıyor. Bu işlevi ortam modu özelliği sayesinde sağlayan kulaklık silikon uçlu kablosuz bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Sony LinkBuds S modelinde yer alan aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde arka plandaki gürültü minimum seviyeye inebiliyor.  Kulaklıkta yer alan mikrofonlar Sony tarafından geliştirilen Hassas Ses Alma Teknolojisi ve gelişmiş ses sinyali işlemeyle kontrol ediliyor. Modelde Sony WF-1000XM4’te ve LinkBuds S’te olduğu gibi 360 derece ses özelliği de mevcut. Bu özellik belli uygulamalarda çalışıyor. Yeni 5 mm sürücüleri bünyesinde barındıran kulaklık ANC olmadan tek şarjla 6 saatlik kullanılabiliyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony LinkBuds S yüksek çözünürlüklü sese de imkan tanıyor

IPX4 sertifikası olan cihaz, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklık yüksek çözünürlüklü ses desteği de sunuyor. Bluetooth sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın kalitede bir deneyim vadediyor.

Sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın