reklamı kapat

POPÜLER

Sony LinkBuds S

Sony Linkbuds S kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Aralık 2023]

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Sony LinkBuds S kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya yapıldı. LinkBuds modelinde olduğu gibi LinkBuds S’in gövdesinde de otomobil parçalarından alınan geri dönüştürülmüş plastik malzeme kullanılıyor.

Sony LinkBuds S moddelinin siyah, beyaz ve altın olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Sony’nin belirttiğine göre yeni model WF-1000XM4‘ten yüzde 40 daha küçük. LinkBuds S’te Sony’nin amiral gemisi kulak içi kablosuz kulaklığı WF-1000XM4’te olduğu gibi V1 işlemci kullanılıyor. Kulaklıkta ayrıca Sohbet için Konuş özelliği de mevcut. Sony Headphones uygulamasında bu özellik aktif hale geldiğinde müzik çalarken konuşmaya başladığınızda parça otomatik olarak duruyor. Konuşma bittiğinde ise parça çalmaya devam ediyor. Sony Headphones uygulamasında ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. Uyarlanabilir ses düzeyi kontrolü de uygulama üzerinden açılabiliyor. Bu özellik aktif hale getirildiğinde kulaklık ortama göre sesi açıyor veya sesi kısıyor. Sessiz bir ortamdaysanız ses kısılıyor, eğer gürültülü bir ortamdaysanız kulaklık sesi artırıyor. Kulaklık başlıklarına dokunulduğunda Spotify’a hızlı erişim sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Linkbuds S kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Modelde Sony WF-1000XM4’te ve LinkBuds S’te olduğu gibi 360 derece ses özelliği de mevcut. Bu özellik Deezer ve Tidal gibi uygulamalarda çalışıyor. Kulaklığın fiyatı 6.299 TL‘den 5.999 TL‘ye gerilemiş durumda.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER