reklamı kapat

POPÜLER

Sony LinkBuds

İnovatif kablosuz kulaklık Sony LinkBuds için indirim kampanyası

Bu ayın başında incelemesini paylaştığımız Sony LinkBuds kablosuz kulaklık modelinin fiyatı düştü. 2.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık şu anda 2.699 TL‘ye satın alınabiliyor.

İnovatif ve sıra dışı tasarımıyla göze çarpan kulaklık kablosuz kulaklık pazarında satılan kulaklıklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip. İki adet yuvarlak formdaki parçanın bir araya gelmesiyle oluşan kulaklık farklı tasarımıyla piyasadaki kulaklıklardan kolayca ayrılıyor. Alışılmadık ve açık halka tasarımını benimseyen modelin kulağa giren kısmında bir delik bulunuyor. Sony LinkBuds modelinde geniş dokunma alanı özelliği yer alıyor. Kulaklığın kendisine dokunmadan LinkBuds kontrol edilebiliyor. Üst segment kablosuz kulaklıklarda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği yer alırken Sony’nin bu kulaklığında bu özellik kullanılmıyor. Kulaklıkta açık bir tasarım kullanılması müzik dinlerken aynı zamanda etraftaki olup biteni de duymaya imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony LinkBuds modelinin pil ömrü performansı nasıl?

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan kulaklık 5.5 saate varan bir pil ömrü sunarken kulaklıkta şarj kutusuyla birlikte bu süre 17.5 saate kadar çıkıyor.  Kulaklık 10 dakika şarjla yaklaşık 1.5 saat boyunca kullanılabiliyor.  Sony Headphones uygulamasında ekolayzır seçenekleri de yer alıyor.  Uyarlanabilir ses düzeyi kontrolü de uygulama üzerinden açılabiliyor. Kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display