reklamı kapat

POPÜLER

Sony LinkBuds

Tasarımıyla fark yaratan Sony LinkBuds’ın fiyatı en düşük seviyede

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Sony LinkBuds modelinin fiyatı gerilemeye devam ediyor. Açık tasarımıyla fark yaratan kulaklığın fiyatı 2.999 TL‘den 2.449 TL‘ye düştü. LinkBuds S’in tanıtılmasının ardından fiyatı gerileyen kulaklık inovatif bir tasarıma sahip.

İki adet yuvarlak formdaki parçanın bir araya gelmesiyle oluşan kulaklık yenilikçi kulaklık tasarımı arayan kullanıcıları hedef alıyor. Alışılmadık bir tasarım formunu benimseyen Sony LinkBuds modelinde geniş dokunma alanı özelliği yer alıyor. Kulaklığın kendisine dokunmadan LinkBuds kontrol edilebiliyor. Üst segment kablosuz kulaklıklarda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği yer alırken Sony’nin bu kulaklığında bu özellik kullanılmıyor. Kulaklıkta açık bir tasarım kullanılması müzik dinlerken aynı zamanda etraftaki olup biteni de duymaya imkan tanıyor. Kulaklık bunun haricinde Google Asistan veya Alexa gibi sesli asistanlarla da uyumlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony LinkBuds uygulama desteği de sunuyor

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan kulaklık 5.5 saate varan bir pil ömrü sunarken kulaklıkta şarj kutusuyla birlikte bu süre 17.5 saate kadar çıkıyor. Kulaklık 10 dakika şarjla yaklaşık 1.5 saat boyunca kullanılabiliyor. Sony Headphones uygulamasında ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. Uyarlanabilir ses düzeyi kontrolü de uygulama üzerinden açılabiliyor. Kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sony LinkBuds

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın