reklamı kapat

POPÜLER

BlueStacks 4

Android emülatörü BlueStacks 4 yayında [Video]

BlueStacks bugün oyun platformunun dördüncü sürümünü yayınlamanın yanı sıra, en güçlü mobil oyun cihazlarıyla gerçekleştirmiş olduğu ortaklıkları duyurdu.

BlueStacks 4, iOS ve Android cihazlara göre oldukça üstün bir mobil oyun performansı sunuyor. Bu da hızla gelişmekte olan mobil oyun endüstrisi için oldukça dikkat çekici bir gelişme.

BlueStacks CEO’su Rosen Sharma dördüncü sürüm hakkında şu sözleri sarf etti:  “6-8 kata kadar performans artışı mobil oyun sektörü için oldukça önemli bir gelişme ve çoğu oyun odaklı telefonla kıyaslandığında yine pek çoğunun oldukça ötesinde bir yenilik. BlueStacks 4, tüm oyun odaklı telefonları ve tabletleri performans ve deneyim açısından oldukça geride bırakıyor. Hızlı olmasının yanı sıra, büyük ekran, gelişmiş kontroller, çoklu oturum, kesintisiz oyun deneyimi ve Yeni BlueStacks Store, BlueStacks’i oyuncuların favorisi haline getiriyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BlueStacks CTO’su Suman Saraf yeni versiyonu şu sözlerle tanımlıyor: “BlueStacks 4, BlueStacks için oldukça yeni bir mimariyi temsil ediyor. Android ve Windows arasındaki patentli “on-demand” mimarisinin derin entegrasyonu, inanılmaz bir performans artışı sağladı. Ayrıca oyun geliştiricileri ile yakından çalışarak ve çeşitli teknolojik atılımlarla klavye ve mouse ile pürüzsüz bir oyun deneyimi sunabiliyoruz.” BlueStacks 4 Android emülatörünü indirmek için buraya tıklamanız yeterli.