reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy Security Eufycam 2C

Anker Eufy Security Eufycam 2C kamera sistemi için 2.300 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Anker Eufy Security Eufycam 2C güvenlik ve kamera sistemi için yeni bir kampanya var. 2 kamera ve bir ana üniteyle gelen sistem evlerde ve ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmış durumda.

Prize takılmadan AAAA pille çalışabilen Anker Eufy Security Eufycam 2C, Anker’in iddiasına göre 180 güne varan pil ömrüne sahip. Full HD çözünürlük kalitesi sunan güvenlik kamerası, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.  Anker’in kamerası herhangi bir kişi kameranın bulunduğu ortama geldiğinde Eufycam 2, akıllı telefonlara bir bildirim gönderiyor. Kullanıcılar bu sayede bilgi alabiliyor. Piyasadaki diğer kameralarda olduğu gibi hareket algılama özelliği ayarlanabiliyor. Bu sayede güvenlik kamerası kullanıcıları diledikleri zaman bilgilendirmede bulunuyor. Ufak bir boyuta sahip olması da kameranın avantajları arasında yer alıyor. Kamerada bununla birlikte gece görüş özelliği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy Security Eufycam 2C kamera sisteminin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kameralarda yer alan hoparlör ve mikrofon sayesinde uzaktayken evdeki veya ofisteki bir kişiyle uygulama üzerinden iletişime geçilebiliyor. Cihazla birlikte gelen HomeBase’de 16 GB’lık bir depolama kapasitesi bulunuyor. Bu hafıza sayesinde kameraların çektikleri görüntüler kaydedilebiliyor. 3 aya kadar video kaydedebilen sistemin depolama kapasitesi ise ne yazik ki artırılamıyor. Piyasadaki fiyatı 7.999 TL olan set şu anda yapılan bir indirimle 5.700 TL‘ye satın alınabiliyor. Cihazın detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER