reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy Security Eufycam 2C

Anker Eufy Security Eufycam 2C kablosuz kamera sistemi için indirim fırsatı

Anker Eufy Security Eufycam 2C modelinin fiyatında indirim yapıldı. 2 adet güvenlik kamerası ve bir adet ana üniteden oluşan setin fiyatı 2.399 TL‘den 1.929 TL‘ye geriledi.

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz güvenlik kamera seti kablosuz yapısıyla göze çarpıyor. Prize takılmadan AAAA pille çalışabilen kamera 180 güne varan pil ömrüyle dikkat çekiyor. Full HD çözünürlük kalitesi sunan güvenlik kamerası, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen kamera piyasadaki kameralarda karşılaştığımız özelliklerle geliyor. Ana ünite bünyesinde barındırdığı 16 GB dahili depolama sayesinde çekilen videoları kaydedebiliyor. HomeKit desteğine de sahip olan güvenlik kamera seti aynı zamanda Amazon‘un sesli asistan servisi Alexa‘ya da destek veriyor. Yerleşik spot ışığını da bünyesinde barındıran kamera çevredeki alanı aydınlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy Security Eufycam 2C yapay zeka teknolojisiyle geliyor

Yapay zeka teknolojisinden yararlanan kamera çekimdeki kişileri daha net ve daha parlak bir şekilde görmeye imkan tanıyor. İki yönlü ses özelliğinin de bulunduğu kamera bu sayede kullanıcıların sesli olarak iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Şu sıralar kablosuz bir güvenlik kamerası satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atabilirsiniz.

Anker

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın