reklamı kapat

POPÜLER

anker-soundcore-liberty-3-pro-kablosuz-kulaklik-turkiyede-satista

Anker Soundcore Liberty 3 Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta

Kulaklık pazarının en büyük isimlerinden Anker, Türkiye’deki ürün gamını büyütüyor. Bu sefer Anker Soundcore Liberty 3 Pro Türkiye’de satışa çıktı.

Anker Soundcore Liberty 3 Pro kablosuz kulaklık modeli, dört farklı renk seçeneği, resmi garanti ve 2.500 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de raflara çıkarıldı. Ürün hakkında firma şunları aktardı: “Çift sürücülü ACAA teknolojili kulaklık, ses kalitesinde beklentileri aşan bir performans vadediyor. Çevreye uyumlu ANC teknolojisiyle dinleme deneyimini artıran ve aktif gürültü engelleme özelliği sunan Liberty 3 Pro; 360 derece ses sistemi, kulağın iç basıncını analiz eden HearID yapay zekâ teknolojisi ve LDAC codec desteği sayesinde kullanıcılarına yükseltilmiş bir ses kalitesi sunuyor.

Önceki modellere göre daha küçük ve daha rahat kullanıma sahip olan kulaklık, ANC özelliği açıkken 6, kapalıyken 8 saatlik; kutu içerisinde ise sırasıyla 24 ve 32 saatlik çalma süreleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Suya ve tere dayanıklılık açısından da IPX4 sertifikasına sahip Liberty 3 Pro; siyah, beyaz, gümüş, gri ve mor olmak üzere dört farklı renkte piyasaya sunuluyor. “

Kulak içi formunda olduğundan pasif yalıtımı yüksek olan ve bunun üstüne ANC yani aktif gürültü engelleme de yapabilen şık tasarımlı Soundcore Liberty 3 Pro kablosuz kulaklık, yeni bir gelişmiş seçenek arayanlar için mantıklı görünüyor. Pazarda kesinlikle rakipsiz olmayan ürün, IPX4 sertifikası ile spor yaparken de yanınızda olabilir.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle