reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker’dan yeni kablosuz kulaklık: Soundcore Liberty Air 2 Pro

CES 2021 kapsamında duyuru yapan bir diğer isim de Anker oldu. Firmadan Soundcore Liberty Air 2 Pro kablosuz kulaklık geldi.

Aksesuar pazarının büyük isimlerinden Anker, Soundcore Liberty Air 2 Pro ile pazara ANC’ye sahip bir model daha ekliyor. Yani aktif olarak gürültü engelleyebilen kulaklık, kulak için formunu benimsiyor. Toplam dört farklı renk seçeneği olan kablosu kulaklık, 11 mm sürücüler üzerine kuruluyor. Bu açıdan ses kalitesinin çok yüksek olduğu iddia edilen ürün, sürpriz olmayacağı üzere bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bünyesinde ANC için de kullanılan birden fazla mikrofon yer alan ürün, bunları kullanarak telefon görüşmesine yapılmasına da imkan tanıyor. AirPods Pro gibi şeffaflık moduyla kulağınızdan çıkarmadan çevreyi duyabileceğiniz Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, normalde yedi saatlik bir pil ömrü sunuyor. Bu süre ANC açıldığı zaman 6 saat seviyesine düşüyor. Hazne ile beraber toplam süre ise 26 saat seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro kablosuz kulaklık yurt dışında çok satacak

Şarj özellikli haznesi ister kablosuz istenirse de USB-C üzerinden doldurulabilen ürün, 130 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Satışa yurt dışında bugün başlanıyor. Bu modelin ileride Türkiye’ye de geleceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda