reklamı kapat

POPÜLER

Anker iphone 12
Anker iphone 12

Anker’dan iPhone 12 ailesine özel MagSafe bağlantılı powerbank

iPhone 12 ailesi için iOS 14.5 Beta içerisindeki işaretlerin ışığında Anker sürpriz bir adım attı ve iPhone 12’lere MagSafe pil eklentisi getirdi.

iPhone 12 Mini, 12, 12 Pro ve 12 Pro Max modellerinden oluşan yeni iPhone ailesi, biliyorsunuz arkasında MagSafe aksesuarları için mıknatıslar taşıyor. Geçtiğimiz günlerde bu mıknatıslar ile çalışan yeni bir aksesuar daha yolda haberi gündem olmuştu. Onun da Mark Gurman tarafından bir powerbank olduğu aktarılmıştı. Direkt olarak Apple‘dan gelecek denilen bu aksesuar, telefonların arkasına mıknatıslar ile yapışarak sürekli olarak şarj getirecekti. İşte bu altyapıda ilk ürün Apple değil bugün itibarıyla Anker’dan geldi. Firmanın iPhone 12’lere özel olarak hazırladığı yukarıda gördüğünüz ürünü, MagSafe temelinde telefonların arkasına yapışıyor ve telefonları sürekli olarak şarj ediyor. Genel olarak kalın ve buna bağlı olarak da kaba duran powerbank, aktarıldığı kadarıyla 5.000 mAh kapasiteye sahip ve 5W gücünde şarj sunuyor. Bu ürünün tamamen boş 12 Mini’yi tamamen, iPhone 12 ile 12 Pro’yu yüzde 95 doluluğa, 12 Pro Max’i ise yüzde 75 doluluğa ulaştırabildiği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 için gelen Anker powerbank ilginç bir seçenek

Şarj gücün oldukça yavaş olmasına rağmen sürekli kullanım için tasarlandığından çok sorun olacak gibi durmayan Anker imzalı ürün, USB-C üzerinden şarj ediliyor. Direkt olarak satışa çıktığı zaman buradan elde edilebilecek ürün, 40 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de satılan en son tableti