reklamı kapat

POPÜLER

Anki DRIVE’a TRON’un tasarımcısından iki yeni araç ve pist geldi

Daha önce Türkiye’ye gelemeyenler listesini yaptığımız haberde de yerini alan ve bizim favori oyuncaklarımız arasında liste başı konumdaki Anki DRIVE, yeni pist ve araçlarına kavuştu. iPad ve iPhone ile kontrol edilen ve artırılmış gerçeklik sayesinde oynayanlara sıradan otomobil yarışından çok daha fazlasını sunan Anki DRIVE, ilk güncellemesi ile birlikte yarış kadrosuna HAIDON ve CORAX adlı iki yeni otomobil ekledi.

BİRİ HIZ DİĞERİ SİLAH ZENGİNİ İKİ ARAÇ
İki aracın tasarımı da TRON motorsikletin yanı sıra Batman ve Robin’deki Batmobile aracının tasarımcısı olan Harald Belker imzalı. 69 dolar etiketle satışa sunulan iki yeni aracın yanı sıra, Crossroads ve Bottleneck adlı iki yeni pist de oyunseverlere sunuluyor. Yeni araçlara dönecek olursak, turuncu rengiyle dikkat çeken HAIDON’un en büyük özelliği hız için tasarlanmış olması. HAIDON, diğer araçlardan daha zayıf bir zırha ve daha hafif silahlara sahip olmasına rağmen en hızlı araç olarak ön plana çıkıyor. CORAX ise tam bir savaş makinesi. Oldukça ağır bir zırha sahip olan araç, aynı anda iki silah birden taşıyabilen tek model olarak dikkat çekiyor.

PİSTLERDE STRATEJİ VE YARIŞ ÖN PLANDA
Pistlere odaklanıldığında ise Crossroads çok daha stratejik bir pist olarak öne çıkarken Bottleneck tam bir yarış pisti olma özelliği taşıyor. Anki sahibi olanlar, yazılım güncellemesini bugünden itibaren akıllı telefon ve tabletlerine indirebilirler. 6 Mayıs’ta satışa sunulacak olan pistler için ise 100 dolar fiyat etiketi tespit edilmiş durumda. Anki DRIVE, Türkiye’ye Apple Store’un resmi olarak açılmasının ardından yakında ülkemizde görmeyi umduğumuz oyuncaklar listesinin başında yer alıyor.

Crossroads pisti

Bottleneck pisti

VİDEO

YORUMLAR