reklamı kapat

POPÜLER

GYMWATCH

Özel fitness bilekliği GYMWATCH’un Indiegogo kampanyası başladı [Video]

Daha önce haberlerimiz arasında yer verdiğimiz, özellikle vücut geliştiricilere yönelik olarak tasarlanan fitness takip cihazı GYMWATCH, Indiegogo üzerinden fon desteği toplamaya başladı. 85 bin dolar fon desteği toplaması durumunda hayata geçirilecek olan fitness takip sensörü, kuvvet ve hareket ölçümü yapabiliyor. İvmeölçer, manyetometre ve jiroskop gibi bağlantı noktalarını bünyesinde barındıran GYMWATCH, kol veya bacağa takılıyor.
GYMWATCH
Fitness egzersizleri hareket aralığını izleyen sensör, yanlış yapılan egzersizleri algılayıp kullanıcıları bilgilendiriyor. Bluetooth sayesinde mobil cihazlarla iletişim kurabilen fitness takip cihazı, bunun yanında ANT destekli egzersiz cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Almanya’da üretilen sensör, kuvvet değerlerini ters dinamik sayesinde gerçekleştiriyor. Kilogram değeri akıllı telefondaki uygulamaya girildikten sonra sensör, hareket verileri ve tüm kuvvet bileşenlerini hesaplayabiliyor. Üstelik sensör doğru bir pozisyonda tutulduğunda egzersizleri otomatik olarak algılayabiliyor. Mobil uyguluma haricinde internet sayfası üzerinden de egzersiz programlarını düzenlemeye olanak sağlayan GYMWATCH, şimdiye kadar yaklaşık 23.600 dolar topladı ve yazının da başında belirttiğimiz gibi 85 bin dolar fona ihtiyacı var. Bu barajı geçmesi durumunda GYNMWATCH, temmuz ayında 139 dolardan satışta olacak.

Advertisement

GYMWATCH

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.