reklamı kapat

POPÜLER

bebek işitme cihazı
bebek işitme cihazı
bebek işitme cihazı

Annesinin sesini ilk kez duyan işitme engelli bebeğin tepkisi [Video]

Blogger Christy Keane, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir videoyla tüm internetin gönlünü fethetti. Keane’in işitme engelli olduğunu öğrendiği bebeği işitme cihazı yardımıyla ilk kez annesinin sesini duydu.

Christy Keane, blogunda hayata dair şeyler paylaşıyor. Hamilelik ve annelik de bunlar arasında yer alıyor. Yakın zamanda Charly isimli bir bebeği olan Keane, bir süre sonra bebeğinin işitme engelli olduğunu öğrenmiş. Ancak Charly’nin işitme kaybı işitme cihazıyla çözülebilecek seviyede olduğu için aile durumu fark eder etmez duruma müdahale edilmiş. Charly’nin implantlarını ilk kez kullandığı anı da kaydeden Keane, bunu takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmemiş.

İlk deneyim

Charly’nin bebek işitme cihazı ile ilk kez duymaya başladığı an ise kalbinizi eritecek cinsten. Önce şaşıran Charly, yaşadığı deneyimi anlamaya çalışıyor. Sonrasında annesinin sesini ilk kez duymanın verdiği heyecanla yer yer gülümserken yer yer de ağlamamak için dudak büzüyor. Charly’nin bu sevimli anı ise elbette internetin kalbini kazanmakta gecikmedi. Keane’in bu videosu sadece Instagram’da 190 binin üzerinde görüntülendi. Charly’nin hayatla macerası ise asıl şimdi başlıyor. Sessiz dünyasından sıyrılan küçük çocuğun gelişimini Keane’nin Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

CHARLY HEARS FOR THE FIRST TIME AND HEARS ME SAY I LOVE YOU FOR THE FIRST TIME!!! (Watch til the end)And she’s holding back happy tears and emotional as her mama. ??? We had our miracle moment that I have been praying for when Char got her hearing aids today. We didn’t think she would hear anything so this was more incredible than I can put in to words. Her journey to implants and language development is off to an amazing start! #charlyshearingjourney #hearingaids #profoundhearingloss #deaf #babyhearsforthefirsttime #firsttimehearing #cochlear #2monthsold * Jukin Media Verified * Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/973436 For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Christy Keane ? (@theblushingbluebird)’in paylaştığı bir gönderi ()