reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 8’in Türkiye satışı kuyrukla başladı

iPhone X için hala biraz beklememiz gerekiyor ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye’de satışa sunuldu. Cihazı ilk alanlardan olmak içinse kullanıcılar sıradaki yerini aldı.

Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus bugün kullanıcılarla buluştu. iPhone 8’i ilk alan olmak için sıraya giren kullanıcılar Apple’ın Zorlu mağazasında yeni cihazlarını satın aldı. Bugün Zorlu’daki Apple mağazasını ziyaret eden kullanıcılar aynı zamanda Today at Apple kapsamında iPhone 8 ve iOS 11 ile ilgili canlı demoları seyredip, bilgi alabilecek.

21-22 Ekim tarihlerinde ise iPhone’un temel bilgileri, iPhone ile video ve fotoğraf çekme etkinlikleri kullanıcıları bekliyor. Mobil fotoğrafçılığa meraklı kullanıcılar için Apple Zorlu’da ayrıca bir Fotoğraf Yürüyüşü gerçekleştirilecek. “Sokak Stili Fotoğrafçılığı” adını taşıyan yürüyüş etkinliğinde iPhone’la sokak stilini nasıl yakalayabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Fotoğrafçı Bill Cunningham’dan ilham alan teknikler öğrenebilir, The Times of Bill adlı filmden bir parça izleme imkanına da erişebilirsiniz. Fotoğraf Yürüyüşü etkinliğiyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşarak etkinlik için kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat ve özellikler

Cihazlar Apple’ın yeni A11 Bionic çipiyle geliyor. 4,7 inç boyutunda Retina HD ekrana sahip olan iPhone 8’e, 5,5 inç boyutunda Retina HD ekranıyla iPhone 8 Plus eşlik ediyor. 64 ve 256 GB hafıza seçenekleri sunan cihazlardan iPhone 8’in başlangıç fiyatı 4.199 TL. iPhone 8 Plus ise 4.799 TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor. Cihazlarla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.