reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus hız testinde karşı karşıya [Video]

Yeni Google Pixel XL’nin gün yüzüne çıkmasının ardından cihaz hakkında bilgi veren karşılaştırma videolarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu sefer Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus ile hız testinde karşı karşıya geliyor.

SuperSaf TV tarafından hazırlanan videoda Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus’ın hızının farklı alanlarda karşılaştırılmasına şahit oluyoruz. Test videosu kameranın mümkün olan en kısa yolu kullanarak açılmasıyla başlıyor. Bu noktada belli bir kazanan olmazken parmak izi okuyucu noktasında Google Pixel 2 XL öne çıkıyor. 8 Plus’ı geriye düşüren ise ekran animasyonu oluyor. Bunların ardından temel uygulamaların açılma hızı ve oyun performansı test ediliyor. İnternet tarayıcısı, Twitter, Instagram ve YouTube gibi uygulamalarda Pixel 2 XL farkını hissettiriyor. Sıra oyunlara geldiğinde ise 8 Plus bizi şaşırtmıyor ve daha başarılı bir performans sergiliyor. Bir istisna hariç tüm oyunlar Apple‘ın bu son cihazında daha hızlı bir şekilde açılıyor.

Tüm bunların ardından sıra açılan uygulamaların arka planda çalıştırılmasına geliyor. Son açılan uygulamaların tamamı kaldığı yerden devam ederken, Pixel 2 XL fire vermeye başlıyor. Ardından iPhone 8 Plus’ın da aynı sorunu yaşadığını görüyoruz. Genel olarak baktığımızda Google Pixel 2 XL’ın temel uygulamalarda,  iPhone 8 Plus’ın ise oyunlarda daha başarılı olduğunu görüyoruz.

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus hız testi videosu