reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X ve Google Pixel 2 XL hız testinde karşı karşıya [Video]

Yakın zamanda piyasaya sürülen iPhone X’in performansını gözler önüne seren videoların arkası kesilmiyor. Haberimize konu olan yeni video iPhone X ve Google Pixel 2 XL‘ı hız testinde karşı karşıya getiriyor. Her iki telefonun da kendince artıları olduğunu anlıyoruz.

SuperSaf TV‘nin gerçekleştirdiği testin olabildiğince adil olabilmesi için her iki telefonun çözünürlüğü olabildiğince birbirine yakın şekilde ayarlanıyor. Tüm yazılım güncellemeleri yapıldıktan sonra fonda hiçbir uygulama açık değilken test başlanıyor.

Hangisi daha hızlı?

Bu tür videolarda hep gördüğümüz üzere teste kameranın açılma hızıyla başlanıyor. Burada iki telefon birbirine oldukça yakın olsa da bir saniye ile iPhone X öne çıkıyor. Ardından temel uygulamalarla devam ediliyor. Twitter, Instagram, YouTube gibi çok kullanılan uygulamalarda Pixel 2 XL daha başarılı görünüyor. Her zaman olduğu gibi iPhone’un farkı ise mobil oyunlara geçince ortaya çıkıyor. Oyunların büyük bir kısmı iPhone X’te daha hızlı şekilde açılıyor. Üstelik fonda açık uygulamaların sayısı arttıkça Google Pixel 2 XL giderek yavaşlamaya başlıyor. Öyle ki iki telefon arasındaki fark neredeyse ikiye katlanıyor. Son olarak daha önce açılan uygulamaların ne durumda olduğuna bakıyoruz. Bu noktada başlangıçta iPhone X daha başarılı gibi görünse de, iki cihazın da çok başarılı olmadığı anlaşılıyor.

iPhone X ve Google Pixel 2 XL hız testinde karşı karşıya getiren videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER