reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple akıllı saati için Tokyo’da mağaza açmaya hazırlanıyor

Apple Watch’un kullanıcılarla buluşmasına artık çok az bir süre kaldı. Geri sayım başlamışken Apple’ın Apple Watch için bir mağaza hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı. The Verge’ün paylaştığı fotoğraflara ve aktardığı habere göre Apple, Tokyo’daki Isetan Shinjuku alışveriş merkezinde bir Apple Watch mağazası açmaya hazırlanıyor.

24 Nisan’da piyasaya sürülecek Apple Watch için özel olarak tasarlandığı belirtilen mazağanın önümüzdeki ay kapılarını hizmete açması bekleniyor. Paylaşılan görsellerde ise Japonca “yakında” yazısı yer alıyor. Mücevher alanındaki en saygın markalardan Cartier’in hemen yan kısmına inşa edilen mağazanın özellikle fiyatı 10 bin ila 17 bin dolar arasında değişen Apple Watch Edition için inşa edildiği belirtiliyor. Apple Watch’lar için özel olarak hazırlanan bu mağazaların Tokyo haricinde Londra, Paris, Berlin ve New York’ta açılması bekleniyor.
Apple Watch
isetan tokyo

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple akıllı saati için Tokyo’da mağaza açmaya hazırlanıyor” için bir cevap

  1. Fatih Şahin dedi ki:

    2015 yılı için beklenen ilgiyi bulamayacak. Diğer markalarında akıllı saate yönelmeleri sonrasında bir moda ürünü haline gelebilirse o zaman Apple saatleri tercih edilecektir. 2014 haberlerini hatırlıyorum da Iphone un başarısını katlayacagı yeni bir ürün olarak basında sıkca okuyorduk. Fakat bu mümkün değil. Olmayacak.