reklamı kapat

POPÜLER

Apple artık hasarlı iPhone’ları yenileriyle değiştirecek

Apple değişim programının kapsamını değiştiriyor. Önceden yalnızca çalışır durumda olan ve hasarsız iPhone’ları yenisiyle değiştiren Apple, artık kırılmış durumda olan iPhone’ları da değiştirecek.

Belirtilenlere göre ekranı kırılan, tuşları fonksiyonu yitiren veya daha farklı sorunlara sahip iPhone modelleri de artık değiştirilebilecek. Apple Store’a telefonunu getiren kullanıcılar yeni modele geçiş yapabilecek. Tabii değişim yapılması için bir şart bulunuyor; telefonun aşırı derecede hasar almış olmaması. Yani tamamen parçalanmış olan bir cihazı değiştirmek mümkün olmuyor. Ayrıca iPhone 5‘ten daha eski cihazlar da programa dahil edilmiyor. Belkin’le yapılan ortaklık neticesinde Apple’ın cihazlara ekran koruyucu takacağı da belirtilenler arasında. Yeni  değiştirme programının önümüzdeki hafta içerisinde aktif hale gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple artık hasarlı iPhone’ları yenileriyle değiştirecek” için bir cevap

  1. Özkan AKSEN dedi ki:

    Bu habere inanmak biraz güç.Arızalanan ipad’i apple ın servisleri tamir bile etmezken yenisi ile değiştirme haberi gerçekten çok komik.Garanti süresi dolduğu için iki ayrı apple servisine gönderdiğim ipad imi her iki serviste tamir etmeden geri gönderdi.Neymiş! garanti süresi biten cihazı tamir edemezlermiş.O kadar para verip aldığımız cihazı satarken hiç böyle bir uyarı yapılmadı.Yapılmış olsa kim apple’ın cihazlarını alır.Tüm yazışmalardan sonuç alamayınca apple ve servislerini mahkemeye verdim.Öncelikle ya bu cihazı tamir edecekler yada yenisi ile değiştirecekler.