reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Solo 4

Apple Beats Solo 4 kablosuz kulaklık yakında geliyor

Teknoloji devi Apple, Beats Solo 4 kablosuz kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor. Ürün bugün FCC üzerinde kendisini gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda çıkan iOS 17.4 “RC” sürümünde bulunan Apple imzalı Beats Solo 4, çok yakında bulunuyor çünkü bugün FCC kayıtlarda yer almaya başladı. Kafa üstü formunda çok standart bir tasarıma sahip olan ürün, şimdilik üç farklı renkte karşımıza çıkıyor. Solo 3’e daha yakın hale getirilen Solo 4, halen teknik olarak detaylandırılmış değil. Modelin sadece uzamsal ses desteği taşıdığı aktarılıyor, USB-C taşıdığı düşünülen ürünün ses kalitesini hatırı sayılır oranda artırması bekleniyor. Apple başka çalışmalar da yapıyor. Apple, geçtiğimiz haftalarda öğrendiğimiz kadarıyla kullanıcıların sağlık verilerini sürekli olarak takip edebilecekleri bir akıllı yüzük için planlar yapıyor. Bu ürünü en son gündeme getiren Apple’a yönelik sağlam kaynak Mark Gurman olmuş, Gurman şirketin o ürüne ek olarak kameraya sahip bir AirPods ile Amazon imzalı Echo Frames veya Meta imzalı Ray-Ban gibi bir akıllı gözlük üzerinde planlar yaptığını da aktarmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada özellikle kameralı AirPods dikkat çekiyor, ürünün çevreyi görerek farklı yapay zeka özellikleri sunacağı iddia ediliyor. Kamera üzerinden kişilerin baktıkları objeler / kişiler / yapılar hakkında bilgiler verebileceği düşünülen bu kameralı AirPods, Gurman’a göre şimdilik bir deneme konumunda yer alıyor ve yakında çıkması beklenmiyor. Gözlüğü de bu temelde hazırlayacağı düşünülen Apple, eğer bilmiyorsanız son dönemde üretken yapay zeka tarafında çok büyük yatırımlar gerçekleştiriyor.

Beats Solo 4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli