reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Solo 4

Apple, Beats Solo 4 kablosuz kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor

 - Güncelleme: 28 Şubat 2024 09:20

Teknoloji devi Apple, Beats Solo 4 kablosuz kulaklığını tanıtmaya hazırlanıyor. Ürün çok yakında karşımıza çıkarılacak gibi görünüyor.

Dün gece çıkan iOS 17.4 “RC” sürümünde bulunan Apple imzalı Beats Solo 4, çok yakında bulunuyor. Kafa üstü formunda çok standart bir tasarıma sahip olan ürün, şimdilik üç farklı renkte karşımıza çıkıyor. Solo 3’e daha yakın hale getirilen Solo 4, henüz teknik olarak detaylandırılmış değil. Modelin sadece uzamsal ses desteği taşıdığı aktarılıyor, USB-C taşıdığı düşünülen ürünün ses kalitesini hatırı sayılır oranda artırması bekleniyor. Apple başka çalışmalar da yapıyor. Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde öğrendiğimiz kadarıyla kameralı AirPods, akıllı gözlük, akıllı yüzük ve fazlası üzerinde çalışıyor. Firma gelecek için ilginç denemeler yapıyor. Apple, geçtiğimiz günlerde öğrendiğimiz kadarıyla kullanıcıların sağlık verilerini sürekli olarak takip edebilecekleri bir akıllı yüzük için planlar yapıyor. Bu ürünü en son bir kez daha gündeme getiren Apple’a yönelik sağlam kaynak Mark Gurman oldu, Gurman şirketin o ürüne ek olarak kameraya sahip bir AirPods ile Amazon imzalı Echo Frames veya Meta imzalı Ray-Ban gibi bir akıllı gözlük üzerinde planlar yaptığını da aktardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada özellikle kameralı AirPods dikkat çekiyor, ürünün çevreyi görerek farklı yapay zeka özellikleri sunacağı iddia ediliyor. Kamera üzerinden kişilerin baktıkları objeler / kişiler / yapılar hakkında bilgiler verebileceği düşünülen bu kameralı AirPods, Gurman’a göre şimdilik bir deneme konumunda yer alıyor ve yakında çıkması beklenmiyor. Gözlüğü de bu temelde hazırlayacağı düşünülen Apple, eğer bilmiyorsanız son dönemde üretken yapay zeka tarafında çok büyük yatırımlar gerçekleştiriyor.

 

 

Beats Solo 4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER