reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 15 Pro Max

Apple etkinliği iPhone 15 Pro Max ile çekilmiş [Video]

 - Güncelleme: 31 Ekim 2023 19:32

Geçtiğimiz saatlerde yapılan ve M3 işlemciler ile yeni Mac’lerin tanıtıldığı Apple etkinliği iPhone 15 Pro Max ile çekilmiş.

Apple, geçtiğimiz saatlerde tüm detaylarına aşağıda yer verdiğimiz önemli duyuruları yaptı. Bu duyuruları 30 dakikalık bir önceden kaydedilmiş video aracılığıyla yapan teknoloji devi, ortaya çıktığı kadarıyla bu kısa etkinliği baştan sonra iPhone 15 Pro Max ile çekmiş. Elbette üst seviye profesyonel ekipmanlardan yardım alınarak kayıt altına alınan videoyu ve o videonun çekim arkası görüntülerini hemen aşağıdaki paylaşımlarda izleyebilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

15 Pro ve 15 Pro Max’in kamera sistemi hakkında Apple kendisi ise şunları aktarıyor: “Donanım ve yazılım arasındaki derin entegrasyon sayesinde 15 Pro ve 15 Pro Max’teki gelişmiş kamera sistemleri A17 Pro çipten güç alarak yedi profesyonel lense eşdeğer özellikler sunuyor. Pro serisi için özel olarak geliştirilen 48 MP Ana kamera, bilişimsel fotoğraf teknolojilerinin gücüyle kullanıcılara varsayılan olarak yeni 24 MP süper yüksek çözünürlük sunuyor ve inanılmaz görüntü kalitesini depolamaya ve paylaşıma uygun kullanışlı bir dosya boyutuna sığdırıyor.

Ana kamera, kullanıcıların üç popüler odak uzunluğu 24 mm, 28 mm ve 35 mm arasında geçiş yapabilmelerini ve hatta bunlardan birini yeni varsayılan olarak seçebilmelerini sağlıyor. 48 MP ProRAW desteğine ek olarak Ana kamera 4 kat fazla çözünürlüğe sahip 48 MP HEIF görüntü biçimini de destekliyor. iPhone 15 Pro, geniş bir 3 kat Telefoto kamera; iPhone 15 Pro Max ise bugüne kadar bir iPhone’daki en yüksek optik zoom olan 120 mm lens ile 5 kat optik zoom özelliğiyle sunuluyor.

Yakın çekimler, vahşi yaşam fotoğrafları ve hareketli anları daha uzaktan yakalamak için ideal olan iPhone 15 Pro Max’teki yeni Telefoto kamera, yenilikçi tetraprizma tasarımın yanı sıra birleşik optik görüntü stabilizasyonu ve otomatik netleme özelliğine sahip 3D sensör bazlı modül ile Apple’ın şimdiye kadarki en gelişmiş stabilizasyon sistemine sahip.”

iPhone 15 Pro Max detayı yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli