reklamı kapat

POPÜLER

Motorola

Apple ile dalga geçen Samsung reklamına Motorola’dan güldüren gönderme [Video]

Samsung, geçtiğimiz ay Apple ile dalga geçen bir reklam yayınlamıştı. Hem tepki çeken hem de beğeninlen bu reklama Motorola‘dan ilginç bir cevap geldi.

Hatırlamak gerekirse Samsung’un YouTube kanalında yayınlanan reklam, direkt olarak iPhone kullanıcılarını hedef alıyordu. Dönem dönem satışa çıkan Samsung ile Apple akıllı telefonları eğlenceli şekilde karşılaştıran video, sadık bir iPhone kullanıcısının yaşadıklarını anlatıyor. Galaxy ailesinde su geçirmezlik geldiğinde rakipte olmaması, Galaxy Note serisi ile kalemin kullanıma sunulması ve kablosuz şarj / adaptör gibi konular üzerine kurulan reklam, iPhone X‘un üst çıkıntısına da gönderme yapıyordu. Sonunda “Galaxy’e geçin” mottosunun yer aldığı reklam, Lenovo‘nun sahibi olduğu Motorola tarafından yeniden gündeme geldi. Samsung’un reklamı bitirdiği yerden devam ettirilmiş gibi gösterilen Motorola reklamı, Up-upgrade adına sahip. Temelinde Moto Z2 Play‘in yer aldığı reklam, Samsung’un telefonlarında bulunmayan Moto Mod‘lar üzerine odaklanıyor. Özellikle projektör eklentisinin öne çıktığı reklam, şu sıralar oldukça beğeniliyor ve süreci bilenleri oldukça güldürüyor.

Motorola

Motorola, sektörün yükselmeye çalışan isimlerinden

Motorola akıllı telefon dünyasında cep telefonu tarafında olduğu kadar güçlü değil. Yıllar önce en önemli firmalardan birisi olan şirket, akıllı telefon tarafında halen yükselmeye çalışıyor. Moto Mod’lar oldukça pahalı olduğu için kendisine çok fazla kullanıcı çekemeyen firma, her ne kadar reklam üzerinden vursa da Samsung’un oldukça gerisinde bulunuyor.

Video