reklamı kapat

POPÜLER

Samsung iPhone reklam

Samsung’dan iPhone kullanıcılarını tiye alan reklam [Video]

Akıllı telefon pazarının iki büyük ismi Samsung ve Apple, reklamlar üzerinden atışmayı seven firmalar. Samsung cephesinden tarafından yayımlanan reklam ise iPhone kullanıcılarını hiç mutlu etmeyecek gibi.

Şirketin resmi Amerika Birleşik Devletleri YouTube kanalından gelen reklam, direkt olarak iPhone kullanıcılarını hedef alıyor alıyor. Dönem dönem satışa çıkan Samsung ile Apple akıllı telefonları eğlenceli şekilde karşılaştıran video, sadık bir iPhone kullanıcısının yaşadıklarını anlatıyor. Galaxy ailesinde su geçirmezlik geldiğinde rakipte olmaması, Note serisi ile kalemin kullanıma sunulması ve kablosuz şarj / adaptör gibi konular üzerine kurulan reklam, iPhone X’in üst çıkıntısına da gönderme yapıyor. Bildiğiniz gibi Apple tarafında da çok beğenilmeyen bu çıkıntı, reklamda yeni telefonu almak için sıra bekleyen bir adamın saçında görünüyor. Ancak bu çıkıntı kötü görünmesine rağmen çok sağlam bir yüz tanıma sistemini bünyesinde barındırıyor. Face ID’nin çalışması için gereken TrueDepth kamera ve sensörleri burada bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

Samsung, iPhone kullanıcılarına Galaxy dünyasına geçin diyor

Galaxy ailesi herkesin hemfikir olduğu üzere son dönemde sürekli iPhone’lardan daha üstün olmayı başarıyor. OLED ekran, büyük batarya ve çerçevesiz tasarım gibi konularda öne çıkan telefonlar, Note 8 ile şirketin yapabildiği son noktayı gösteriyor.

Video