reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 8. sezon 4. bölüm “Some Guy” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead’in sekizinci sezonu uzun zamandır beklenen mücadeleyi ekrana taşımaya devam ediyor. Dizi önümüzdeki hafta Some Guy isimli bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. The Walking Dead 8. sezon 4. bölüm için merakımızı körükleyen bir tanıtım gün yüzüne çıktı.

Some Guy için paylaşılan bölüm özeti yine ipucu vermekten fazlasıyla uzak. Özete bakılırsa Saviors’ın silah deposu büyük bir engele dönüşüyor. Bu sırada Rick‘in liderlik ettiği grupla Saviors arasındaki mücadele de tam gaz devam ediyor.

Şartlar giderek zorlaşıyor

The Walking Dead 8. sezon 4. bölüm için paylaşılan tanıtımda ise savaş ortamı ve motivasyon konuşmaları devam ediyor. Tanıtımlarda bize Ezekiel‘in cesaret veren sözleri eşlik etmeye devam ediyor. Onları zorlu mücadelelerin beklediğini, başarılı olmak için barış ortamından çıkıp savaşa koşturduklarını, bunun için kendi hayatlarını tehlikeye attıklarını dile getiriyor. Sözlerini “savaşacak ve kanayacağız” sözleriyle bitiriyor. Onun bu cümlelerine Rick’in ekibi ve Saviors’ın savaş görüntüleri eşlik ediyor. Bir yandan zombiler mücadeleyi zora sokarken bir yandan da Carol’un zor duruma düştüğünü görüyoruz.

The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm ile 12 Kasım‘da ekrana gelecek. Dizinin sekizinci sezon bölümleri orijinal yayından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkacak. Some Guy isimli bölümün tanıtımını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 4. bölüm tanıtımı