reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 7. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi [Video]

Ara vermesine az kalan The Walking Dead 10. sezon 7. bölüm tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Paylaşılan tanıtıma bakılırsa Carol’un hikayesi tam gaz devam ediyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead yeni yıl öncesinde uzun bir ara veriyor. Bu da sezonun sekizinci bölümünden hemen sonra yaşanıyor. Yani bu hafta seyredeceğimiz bölümü de hesaba katarsak bu sene izlenecek iki bölüm daha kaldı. Bu haftaki bölümün ismi Open Your Eyes olarak açıklandı. Bölümün yönetmenliğini Michael Cudlitz üstleniyor. Senaryo ise Frank Darabont’ın elinden çıktı. AMC tarafından paylaşılan bölüm özeti her zamanki gibi çok kısa ve ipucu vermemek üzerine tasarlanmış durumda. Bu özetle birlikte Carol’un sınırları zorlamaya devam ettiği ancak bu durumun Daryl’i rahatsız ettiği öğreniyoruz. Öte yandan Alpha ve Beta ikilisinin ise birinden şüphelendiği anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon 7. bölüm özeti

Paylaşılan tanıtımda Alexandria’da durum pek iyi görünmüyor.Tanıtımdaki üst ses “Gözlerinin için bakan gerçeği görmezden geliyorsun” sözlerini sarf ediyor. Bu sırada enteresan bir şekilde Siddiq’i görüyoruz. Onun ölmüş ve üzeri kapatılmış bir cesete baktığını görüyoruz ancak bu bedenin kime ait olduğuna dair bir fikrimiz yok. Ardından “Alpha’ya hiçbir zaman ihanet etmeyeceğim. O hepimizi seviyor.” diyerek devam ediyor. Kahramanlarımızın ele geçirdiği The Whisperers üyesine işkence ederek ağzından bilgi almaya çalışacağını tahmin ediyoruz. En azından paylaşılan tanıtım öyle düşünmemize neden oluyor.