reklamı kapat

POPÜLER

Scooby Doo

Scooby Doo geri dönüyor; SCOOB! filminden ilk fragman [Video]

Warner Bros stüdyoları Scooby Doo ve tayfasını beyaz perdeye geri döndürüyor. Kahramanlarımızın nasıl bir araya geldiğini anlatacak olan SCOOB! filminden ilk fragman izleyicilerle paylaşıldı.

Aslına bakarsanız bir süredir Scooby Doo’nun geri dönmeye hazırlandığına dair haberler duyuyorduk. Warner Bros stüdyoları bu konudaki projelerini uzun süre önce duyurmuştu. Aradan geçen zamanın ardından SCOOB! isimli filmden ilk fragman paylaşıldı. Bu sayede bir nevi orijin filmi izleyeceğimizi anlamış olduk. Fragmanın başında Shaggy ve Scooby sinemada film izlerken, artık kendilerinin de yeni bir macerayla karşımıza çıkmalarının zamanının geldiğini düşünüyor. Sonra Scooby’nin klasik fragman seslendirmesini taklit ederek bizleri geçmişe götürmesine şahit oluyoruz. Fragmanda önce Shaggy ve Scooby’nin tanışmasını, ardından da grubun bir araya gelmesini görüyoruz. Tüm bunların ardından kahramanlarımız ilk gizemlerini çözmek üzere kolları sıvıyor.

Scooby Doo seslendirme kadrosu

Filmin orijinal seslendirme kadrosu da oldukça ilgi çekici. Scooby-Doo’nun sesi olarak Frank Welker yer alıyor. Ona Shaggy Rogers’ın sesi olarak Will Forte, Fred Jones’un sesi olarak Zac Efron, Velma Dinkley’nin sesi olarak Gina Rodriguez ve Daphne Blake sesi olarak da Amanda Seyfried karşımıza çıkacak. Türkiye’de onların yerine farklı sesler yer alacağını tahmin ediyoruz ancak isimler henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scooby Doo’nn yeni filmi Amerika’da 15 Mayıs 2020‘de vizyona girecek. Bu keyifli animasyon yapımın ülkemizdeki gösterim tarihi henüz belli değil. Paylaşılan ilk fragmanı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.