reklamı kapat

POPÜLER

Tom & Jerry ve Scooby Doo

Tom & Jerry ve Scooby Doo geri dönmeye hazırlanıyor

Bir zamanların en sevilen çizgi film kahramanları olan Tom & Jerry ve Scooby Doo gibi karakterlerin geri döndürülmesi için çalışmaların başladığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Disney geçtiğimiz senelerde sevilen animasyon filmlerinin tamamını canlı kanlı hikayelere dönüştürdü. Bunların içinde Cinderalla, Malefiz, Beauty and the Beast ciddi başarılar elde etti. Warner Bros. stüdyoları da benzer bir yol izlemeye karar vermiş gibi görnüyor. Warner Bros‘un animasyon departmanının en ilgi gören kahramanları Tom & Jerry ve Scooby Doo yeniden izleyici karşsıına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety‘nin haberine göre Warner Bros stüdyoları en sevilen kahramanlarını beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Tom & Jerry filmini yönetmesi için Shaft ile tanınan Tim Story ile görüşmeler devam ediyor. Bu projenin animasyon ve gerçek görüntülerin karışımından oluşacağı ifade ediliyor. Çekimlerin 2019 yılı içinde başlaması planlanıyor. Öte yandan stüdyo Scooby Doo filminin yaratıcı yapımcısı olması için Chris Columbus ile anlaşma sağladı. Bu proje tamamen animasyon olarak hazırlanacak.

Tom & Jerry ve Scooby Doo nostaljisinin pek çok izleyicisi sinemaya çekebileceği düşünülüyor. Bakalım DC çizgi romanlarının uyarlamasıyla eleştirilerin hedefine oturan Warner Bros. stüdyoları animasyon çalışmalarıyla başarı elde edebilecek mi?

İlginizi çekebilir

Disney’s Aladdin ilk tanıtım