reklamı kapat

POPÜLER

Supernatural ve Scooby Doo

Supernatural ve Scooby Doo’yu buluşturan sürpriz bölümden ilk görüntüler [Video]

Amerikan televizyonunun en uzun soluklu işlerinden biri olan Supernatural 13. sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Hala kemik bir seyirci kitlesine sahip olan dizi yakında enteresan bir bölümle karşımıza çıkacak. Sam ve Dean Winchester, Scooby Doo’nun gizemli dünyasına dahil olacak.

The CW kanalında ekrana gelen Supernatural oldukça uzun zamandır devam ediyor. Kahramanlarımız Sam ve Dean Winchester doğa üstü güçlere karşı mücadele vermeye ve karanlığın dünyayı ele geçirmesine engel olmaya çabalıyor. On üçüncü sezona ulaşan dizi yakın gelecekte son bulacakmış gibi görünmüyor. Aksine artık Supernatural’ı seyretmekten vazgeçenleri tekrar ekran başına çekmenin yolunu arıyor gibi görünüyor. Bu isteğin sonucunda da ScoobyNatural bölümü ortaya çıkmış gibi görünüyor. Sıradan rutinlerine biraz ara vermek isteyen Sam ve Dean kendilerini sevdikleri çizgi filmlerden biri olan Scooby Doo‘nun içinde buluyor. Kardeşler bir yandan o bölümün gizemini çözmeye bir yandan da hapsoldukları bu çizgi film dünyasından kurtulmaya çabalıyor. Bu süreçte Winchesterlar ve Scooby Doo ekibi de iyice kaynaşıyor.

Çoğunlukla animasyondan oluşacak ScoobyNatural isimli bölüm Amerika’da 29 Mart‘ta ekrana gelecek. Supernatural ve Scooby Doo hayranlarını sevindireceğini düşündüğümüz bölüme dair görüntüleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Supernatural ve Scooby Doo buluşması