reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 12. bölüm

The Walking Dead 8. sezon 12. bölüm “The Key” tanıtım filmi [Video]

Son zamanlarda düşen reytingleri bir türlü toparlayamayan The Walking Dead hiçbir sorun yokmuş gibi yola devam ediyor. Gelecek hafta izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz The Key isimli bölümden enteresan bir tanıtım paylaşıldı. Görünen o ki Rick ve Negan arasındaki mücadele iyice kızışıyor.

Yeni bölüm için paylaşılan özet her zamanki gibi pek bilgi vermiyor. Hilltop cephesinde bir ikilem yaşandığını söylüyor. Öte yandan Rick’in düşmanlarından biriyle karşı karşıya geldiğini ifade ediyor. Paylaşılan tanıtıma baktığımızda ise bu kişinin Negan olduğu çok net bir şekilde anlaşılıyor. Sarf ettiği sözlerle Rick’in aklını karıştırmak için net bir çaba sarf ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taktik değişikliği

Öte yandan bölümün en dikkat çekici noktası ise Negan’ın taktik değiştirmesi oluyor. Kurşunların istenen hızda yetişmeyeceğini fark eden Eugene yeni bir teklif sunuyor. Rick ve ekibine zombilerden parçalar fırlatmanın sorunu çözeceğine inanıyor. Bu taktik sayesinde virüs ile temas eden herkesin dönüşme süreci başlayacak. İstenmeyen kişilerden kurtulmak mümkün olacak. Maggie’nin sözleri ise bizimkilerin bu duruma hazırlıklı olduğunu düşünmemize neden oluyor.

The Walking Dead 8. sezon 12. bölüm ile 18 Mart’ta karşımıza çıkacak. Sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor. Yeni bölümün tanıtımını ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 12. bölüm tanıtımı