reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 5. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 5. bölüm tanıtım filmi [Video]

Olaylar giderek karışırken The Walking Dead 10. sezon 5. bölüm tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Geçen bölümde yaşananların ardından bizleri büyük sürprizler bekliyor gibi görünüyor.

Advertisement

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümün en dikkat çekici yanı Jeffrey Dean Morgan‘ın hayat verdiği Negan’ın sonunda kaçmayı başarmasıydı. Rick Grimes döneminde yakalanıp hapsedilen Negan son zamanlarda dışarıda görülmeye başlanmıştı. Bunun nedeni hapsi kaldığı sürenin bir kısmını işlere yardım ederek değerlendirecek olmasıydı. Geçen bölüm yaşanan saldırı sırasında Margo’yu öldüren Negan yeniden hapse gönderildikten sonra birinin yardımı sayesinde kaçmayı başardı. Henüz ona yardım eden gizemli kişinin kim olduğunu bilmiyoruz. Fakat bu önemli detay gelecek bölümde ortaya çıkabilir gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon 5. bölüm özeti

AMC kanalı tarafından paylaşılan bilgilere bakılırsa yeni bölümün ismi What It Always Is olacak. Özette Hilltop’a ait erzakların aniden ortadan kaybolduğunu öğreniyoruz. Bu erzaklar kimin tarafından çalındı bilinmiyor. Öte yandan Alexandria’da yaşayan biri geçen bölüm kaçmayı başaran Negan’ı idolü haline getiriyor. Muhtemelen de onun peşine düşecek fakat amacı onu yeniden yakalatmak olmayacak. Tüm bunlar yaşanırken Ezekiel ise sırrını gizli tutmak için çaba harcıyor. Onun bu konuda başarılı olup olmayacağını ise zaman gösterecek gibi görünüyor.

What It Always Is isimli yeni bölüm Amerika’da 3 Kasım Pazar günü yayınlanacak Paylaşılan kısa ama heyecan yaratan yeni bölüm tanıtımını haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.