reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm “The Big Scary U” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead kanlı mücadeleyi ekrana taşımayı sürdürüyor. Dizi önümüzdeki hafta The Big Scary U isimli bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm için aksiyon dolu bir tanıtım seyircilerin beğenisine sunuldu.

The Big Scary U için paylaşılan bölüm özeti sadece bir cümleden oluşuyor. Tanıdık birinin gözünden Negan’ı göreceğimiz, Saviors‘ta yaşananlara şahit olacağımız ifade ediliyor. Fakat bölüm ismi bile başlı başına bir ipucu gibi hissettiriyor. “Büyük korkunç sen” diye bahsedilen kişinin Negan olabileceğini hissediyorsunuz.

İç hesaplaşma başlıyor

Beşinci bölüm için paylaşılan tanıtıma baktığımızda ise Rick ve Daryl‘ın silahlara ulaştığını görüyoruz. Onlara bulduklarını güvenli bir yere aktarmaya çalışırken Negan da farklı işlerin peşinde koşturuyor. Hareketleri ve tavrı ise işlerin istediği gibi gittiği imajını veriyor. Öte yandan Saviors yaşananlardan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışıyor. Eugene Porter ise her zamanki gibi korkmuş ve endişeli görünüyor. Saviors’ın içindeki hesaplaşmanın nasıl son bulacağı ise büyük merak konusu.

The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm ile 19 Kasım‘da ekranlarda olacak. Sevilen dizinin sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkacak. The Big Scary U isimli bölümün tanıtımını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=4TQ9JH8BKxk