reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm “Monster” tanıtım filmi [Video]

Televizyonun en fazla ilgi gören işlerinden biri olan The Walking Dead tam gaz devam ediyor. Dizi önümüzdeki hafta Monsters isimli bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm için heyecan uyandıran bir tanıtım seyircilerin beğenisine sunuldu.

Her zaman olduğu gibi Monsters bölümü için paylaşılan resmi özet fazlasıyla kısa ve hiçbir ipucu içermiyor. Özete bakılırsa Saviors ile yaşanan çekişme Hilltop, Kingdom ve Alexandria’yı etkiliyor. Etik ve ahlak gibi kavramlar savaş zamanında kafaları karıştırmayı sürdürüyor.

Savaşın beklenmeyen yüzü

The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm için paylaşılan tanıtımda ise bir önceki haftada gördüğümüz konuşmanın tekrarlanmasına şahit oluyoruz. Ezekiel kendilerini bekleyen mücadeleden zaferle çıkacaklarını, bu başarının diğer zaferlerin önünü açacağını ifade ediyor. Fakat bu sözlere eşlik eden görüntüler Ezekiel’in kendinden emin tavrıyla hiç uyuşmuyor. Savaş ciddiyet kazandıkça insanlar ne yapacağından veya ne diyeceğinden pek emin olamıyor. En başta zaferden emin görünen Ezekiel ise tuzağa düşürülmüş gibi görünüyor.

The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm ile 5 Kasım‘da seyircilerin karşısına çıkacak. Sekizinci sezon bölümleri orijinal yayından 24 saat sonra FX ekranlarında olacak. Monster isimli bölümün tanıtımını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 3. bölüm tanıtımı