reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music

Apple Music içinde bu yıl en çok dinlenen şarkılar açıklandı

Teknoloji devi Apple, Apple Music içinde bu yıl en çok dinlenen şarkıları açıkladı. Listede önemli isimler ve parçalar karşımıza çıkıyor.

2021’in Apple Music içerisinde en çok dinlenen şarkılar listesi direkt olarak burada yer alıyor. Bu global olarak hazırlanan listenin lideri BTS’in Dynamite parçası oluyor. İkinci sırada Olivia Rodriog’dan Drivers License yer alırken, 2021’in en çok dinlenen üçüncü şarkısı ise Ariana Grande imalı Positions konumunda. Dördüncü sırada Pop Smoke’tan For The Night, beşinci sırada ise The Weeknd’den Blinding Lights bulunuyor.

Buradan ulaşabileceğiniz 2021’in Türkiye özelinde en çok dinlenen Apple Music şarkılarının başında Sefo – Bilmem mi? yer alıyor. İkinci sırada Edis’ten Martılar, üçüncü sırada ise Madrigal’den Seni Dert Etmeler karşımıza çıkıyor. Listenin devamında Uzi’den Krvn, ve Ezhel’den Allah’ından Bul ve Bul Beni parçaları karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma dün de Apple Music Award kazananlarını açıkladı

Apple Music Award kazananları yılın müzik tarafında en çok dikkat çeken isimlerini gözler önüne serdi. Apple’dan bu sefer global olarak Yılın Sanatçısı ödülünü The Weeknd aldı. Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı, Yılın Albümü ve Yılın Şarkısı ödülleri ise Olivia Rodrigo‘ya verildi.

Yılın Şarkı Sözü Yazarı ödülünü H.E.R alırken, Afrika özelinde yılın sanatçısı Wizkid oldu. Aynı ödül Fransa özelinde Aya Nakamura‘ya, Almanya özelinde RIN‘e, Japonya özelinde OFFICIAL HIGE DANDISM‘e ve son olarak Rusya özelinde Scriptonite‘e verildi.

Apple Music Award

The Weeknd

Olivia Rodrigo

H.E.R.

Wizkid

OFFICIAL HIGE DANDISM

Aya Nakamura

RIN

Scriptonite

İlginizi Çekebilir

Ferrari’nin çok dikkat çeken yeni süper otomobil modeli