reklamı kapat

POPÜLER

iGalaxy S22 ProMax
iGalaxy S22 ProMax
Apple
apple

Apple ve Samsung ortaklaşa telefon geliştirse tasarımı nasıl olurdu? İşte cevabı [Video]

Apple ile Samsung ortaklaşa bir akıllı telefon tasarlasa da nasıl olurdu? 4RMD isimli bir tasarımcı, bu sorunun cevabını merak eden teknoloji tutkunları için konsept bir çalışmaya imza attı.

iGalaxy S22 Pro Max olarak adlandırılan konsept telefon Samsung ve Apple’ın iddialı olduğu tasarım detaylarını bir araya getiriyor. Telefonda ön tasarıma bakıldığında Samsung telefonlardaki Sonsuz-O ekranın yer aldığını görüyoruz. iPhone’larda tercih edilen çentikli tasarımın bu modelde yer almaması konsept modelin daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Mat bir yüzeye sahip olan telefonun arka tasarımında hem Apple’dan hem de Samsung’dan izler görüyoruz. Apple ve Samsung logolarının yer aldığı konseptte dört adet kamera yer alıyor. iPhone 12’nin gövdesinde Galaxy S21’nin kameralarının tercih edildiği telefonun özellikleri de dikkat çekiyor. A15 Bionic işlemcili telefonda 16 GB RAM ve 1 TB dahili hafıza yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iGalaxy S22 Pro Max kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor

108 megapiksel ana kameraya ve 100 kat yakınlaştırmaya sahip olan telefonun ön tarafında 40 megapiksel kamera göze çarpıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonda kullanıcıların işletim sistemini kendileri tercih edeceği söyleniyor. iOS veya Android yüklü gelen telefonun tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili video

iGalaxy S22 Pro Max konsept çalışması