reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7’nin fiyatı geriledi; işte akıllı saatin yeni fiyatı

Apple‘ın kısa bir süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği Apple Watch Series 7 modellerinin fiyatları kurlardan ötürü kısa bir süre önce artmıştı.

Kurların düşmesiyle birlikte Apple, Apple Watch Series 7‘nin fiyatını da düşürdü. 7.999 TL başlangıç fiyatına sahip olan saatin başlangıç fiyatı 5.899 TL‘ye geriledi. 41 mm’lik model için bu fiyat geçerliyken saatin 45 mm’lik modelinin fiyatı 6.299 TL.

Büyük ekranıyla dikkat çeken yeni model, daha yumuşak ve daha yuvarlatılmış köşelere sahip. Yeni modeldeki şarj özelliği bir önceki modele kıyasla yüzde 33 daha hızlı. Toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch olan Watch Series 7 aynı zamanda WR50 suya dayanıklılık sertifikasına da sahip. Çatlamaya karşı daha dayanıklı olan yeni model Watch Series 7, bisiklet süren kullanıcılara da yenilik sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 bisiklet kullanıcıları için de faydalı bir özellik sunuyor

Yeni model kullanıcıların ne zaman bisiklet sürmeye başladıklarını algılamak için GPS, kalp atış hızı, ivmeölçer ve jiroskop verilerini analiz ediyor. Buna göre akıllı saat kullanıcıları bisiklet binerken uyarıp bisiklet antremanını açmalarını istiyor. Akıllı saatin gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve (PRODUCT)RED renklerinden oluşan beş farklı renk seçeneği bulunuyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept