reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 Türkiye’de; işte akıllı saatin öne çıkan özellikleri

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa sunuldu. Apple’ın kısa bir süre önce tanıttığı akıllı saat, yeni tasarımıyla dikkat çekiyor.

Daha dar kenarları sayesinde ekran alanını maksimuma çıkaran yeni model bu sayede fark yaratıyor. Daha yumuşak ve daha yuvarlatılmış köşelere sahip olan yeni model büyük ekranıyıla Şarj  okumayı ve kullanmayı kolaylaştırıyor. Yeni modeldeki şark işlemi bir önceki modele kıyasla yüzde 33 daha hızlı. Toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch olan Apple Watch Series 7 aynı zamanda WR50 suya dayanıklılık sertifikasına da sahip. Çatlamaya karşı daha dayanıklı olan yeni model gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve (PRODUCT)RED renklerinden oluşan beş yepyeni alüminyum kasa rengiyle satışa sunuluyor. Apple Watch Series 7’de kullanılan watchOS 8 bisiklet süren kullanıcılara yeni özellikler sunuyor. Apple Watch kullanıcıların ne zaman bisiklet sürmeye başladıklarını algılamak için GPS, kalp atış hızı, ivmeölçer ve jiroskop verilerini analiz ediyor. Buna göre akıllı saat kullanıcıları bisiklet binerken uyarıp bisiklet antremanını açmalarını istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni model iki farklı ekran boyutuyla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. 41 mm’lik model 4.399 TL‘den, 44 mm’lik model ise 4.699 TL‘den satışa sunuldu. Yeni modelleri satın almak isterseniz 4 ila 5 hafta beklemeniz gerekiyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept