reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9 akıllı saat için 1.700 TL’lik fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Apple Watch Series 9 akıllı saatin fiyatı yeniden geriledi. En güncel Apple Watch modeli olan cihaz 45 mm’lik boyut ölçüsüne sahip. Gece Yarısı renk seçeneğine sahip olan saat alüminyum gövdeye sahip.

Bu sayede hem hafif hem de dayanıklı bir yapıya sahip olan saatin ön tarafında çatlamaya karşı dayanıklı bir cam malzeme yer alıyor. Saatin paslanmaz çelik gövdeli modelinde safir cam kullanılııyor. Saatte S9 olarak adlandırılan yeni bir çip kullanılıyor. Bu çip sayesinde güçlü bir performans sunan saatte aynı zamanda çift dokunuş özelliği yer alıyor. Bu özellik Apple Watch’u saatin ekranına dokunmadan kontrol etmeye imkan tanıyor. Geçtiğimiz yılki Apple Watch Ultra modelinde olduğu gibi Apple Watch Series 9’un ekranı da 2.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Kandaki oksijen seviyesini ölçebilen saat aynı zamanda kalp ritmini de takip edebiliyor. Sıcaklık algılama, döngü izleme, düşme algılama, trafik kazası algılama ve EKG gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. 50 metre suya karşı da dayanıklı olan saat yüzerken de kullanıma uygun. Kullanıcılar akıllı saatin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 18 saate varan kullanım deneyimi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 9 akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Düşük güç modu ile bu süre 36 saate kadar çıkabiliyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan saatin fiyatı 17.499 TL’den 15.799 TL‘ye geriledi. Kullanıcılar akıllı saati ayda 1.755 TL (kredi kartlarıyla) ödeyerek de sahip olabiliyor.
apple watch

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın