reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 9 akıllı saat için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Apple Watch Series 9 akıllı saat için yeni bir kampanya var. Kırmızı renkli ve 45 mm’lik model için geçerli olan kampanya kapsamında Apple Watch daha uygun fiyata satın alınıyor.

Alüminyum gövdeyle hem hafif hem de dayanıklı bir yapı sunan saatin paslanmaz çelik gövdeli modeli de yer alıyor.  Ekranında çatlamaya karşı dayanıklı ön kristalin kullanıldığı saatte S9 olarak adlandırılan yeni bir çip kullanılıyor. Bu çip sayesinde güçlü bir performans sunan saatte aynı zamanda çift dokunuş özelliği yer alıyor. Bu özellik Apple Watch’u saatin ekranına dokunmadan kontrol etmeye imkan tanıyor. Geçtiğimiz yılki Apple Watch Ultra modelinde olduğu gibi Apple Watch Series 9’un ekranı da 2.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Kandaki oksijen seviyesini ölçebilen saat aynı zamanda kalp ritmini de takip edebiliyor. Sıcaklık algılama, döngü izleme, düşme algılama, trafik kazası algılama ve EKG gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. 50 metre suya karşı da dayanıklı olan saat yüzerken de kullanıma uygun. Kullanıcılar akıllı saatin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 18 saate varan kullanım deneyimi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 9 akıllı saatin pil ömrü performansı nasıl?

Düşük güç modu ile bu süre 36 saate kadar çıkabiliyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan saatin fiyatı 18.499 TL’den 16.649 TL‘ye geriledi. Kullanıcılar akıllı saati ayda 1.720 TL (kredi kartlarıyla) ödeyerek de sahip olabiliyor.

Apple Watch Series 9

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın