reklamı kapat

POPÜLER

WWDC21

Apple, WWDC 2021 etkinliğini duyurdu; işte tarih ve beklentiler

Teknoloji devi Apple, dakikalar önce yeni yazılım duyuruları yapacak WWDC 2021 etkinliğini duyurdu. İşte açıklanan tarih ve beklentiler;

Apple, WWDC 2021 etkinliğini 7 Haziran tarihinde düzenleyeceklerini açıkladı. Covid-19 nedeniyle etkinlik sadece dijital olarak yapılacak.

Etkinlikte kesin olarak iOS 15, macOS 12, watchOS 8 ve fazlası yeni işletim sistemleri gelecek. Etkinlik kapsamında elbette bazı donanım duyuruları olma ihtimali de bulunuyor. Ancak bunlar henüz netleşmiş değil.

Apple’ın 2021’deki ilk etkinliğini ise nisan ayında yapması bekleniyor. Bu etkinlikte birçok yeni donanım bekleniyor. Bunlar arasında AirTags, yeni AirPods ve iPad’ler bekleniyor. Ayrıca yeni iMac’ler de yakında gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, WWDC 2021 etkinliğinde önemli sürprizler de yapabilir

Bunların da yakında netlik kazanması bekleniyor. Yakında özellikle yeni iOS sürüm hakkında da bilgileri geleceği düşünülüyor.

iOS 15 için şimdiye kadar sızıntılar sessiz kalmış durumda. Firmanın yeni sürümde dev değişiklikler yapması beklenmiyor. Ancak Covid-19 etkisiyle birçok konuda erişebilirlik odaklı değişiklikler olabilir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor