reklamı kapat

POPÜLER

Apple WWDC21

Apple “Yönetici Profilleri” WWDC21 öncesinde Memoji oldu

Teknoloji devi Apple, WWDC21 / WWDC 2021 öncesinde Yönetici Profilleri sayfasında güncellemeye gitti. Herkes Memoji oldu.

Apple “Yönetici Profilleri” sayfası, yani Apple’ın üst düzey yöneticileri listelediği buradan ulaşabileceğiniz sayfada şu an herkes Memoji halleriyle karşımıza çıkıyor.

Biliyorsunuz Apple dünyasında kendi kişiliğinize ve ruh halinize uyan Memoji’ler oluşturabiliyor ve bunları her yerde paylaşabiliyorsunuz.

İşte bu altyapıyı etkinlik öncesinde öne çıkaran teknoloji devi, bu “Yönetici Profilleri” özelindeki Memoji dönüşümünü ilk defa yapmadı. Firmanın 2018 yılında da Dünya Emoji Günü’nü kutlamak adına benzer bir adımı olmuştu.

Apple’ın bu hamle üzerinden WWDC21 kapsamında Memoji odaklı bir yenilik / güncelleme duyurması beklentisi oluştu.

WWDC21 etkinliğini direkt olarak buradan takip edebileceksiniz. Etkinlik bu akşam 20:00 itibarıyla başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, WWDC21 / WWDC 2021 kapsamında neler tanıtacak?

Firmadan ilk olarak iOS, macOS, watchOS ve tvOS gibi işletim sistemlerinin yeni sürümleri gelecek. Aynı zamanda eğer çıkan bilgiler doğru çıkarsa 14 inç ve 16 inç ekranlı yeni tasarıma sahip MacBook Pro modelleri de etkinlikte karşımıza çıkabilir.

Bunlar haricinde elbette Apple’ın başka sürprizler yapma ihtimali de bulunuyor. Firmanın bir sonraki büyük etkinliği ise eylül ayında olacak.

Burada yeni iPhone’lar ile AirPods’ler karşımıza çıkacak. Bu etkinlik donanım odaklı olacağından yeni Mac’ler de yüzde 99 ihtimalle tanıtılacak.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın