reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro

Apple’ın 2021’de sunacağı yeni cihazların çıkış tarihleriyle ilgili son bilgiler

Apple geçtiğimiz haziran ayında gerçekleştirdiği Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS sürümlerinin yeni versiyonlarını tanıttı.

Şirket M1 işlemcili iPad Pro ve yeni tasarıma sahip iMac’i ise nisan ayında duyurmuştu. Apple’ın bu yıl piyasa süreceği diğer yeni cihazlarla ilgili yol haritasını paylaşmak istiyoruz. Şirket önümüzdeki ay iPhone 13 ailesiyle birlikte Apple Watch Series 7 ve üçüncü nesil AirPods modelini de tanıtmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 13 ailesinde iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro modellerinin yer alması bekleniyor. Telefonların eylül veya en geç ekim ayında yurt dışında satışa sunulacağını söyleyelim. AirPods Pro’nun tasarımını benimseyecek AirPods Pro 3’ün ise aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması beklenmiyor. Yeni AirPods’un da önümüzdeki ay satışa sunulması kuvvetle muhtemel. Apple’ın AirPods 3 haricinde AirPods Pro 2 ile ilgili çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Şirketin yeni Pro kulaklığını önümüzdeki yıl satışa sunması bekleniyor.

Apple’ın önümüzdeki ayki etkinlikte Apple Watch Series 7’yi de tanıtacağı konuşuluyor. Yeni saatin daha ince ekran çerçevelerine ve daha düz kenarlara sahip olacağı dile getiriliyor. Daha gelişmiş sağlık izleme yetenekleriyle gelmesini beklediğimiz yeni modeli biz de merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeniden tasarlanan MacBook modelleri için de geri sayım başladı

Apple’ın ekim ayında yeni MacBook dizüstü bilgisayarlarını tanıtacağı iddia ediliyor. Çevrimiçi bir etkinlikte tanıtılmasını beklediğimiz modeller arasında yeniden tasarlanan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’nun olacağı söyleniyor. Daha ince ekran çerçevelerine sahip olacağı ifade edilen yeni modellerde yeni bağlantı noktalarının ve mini-LED ekranın kullanılacağı belirtiliyor. Touch Bar desteğinin büyük bir ihtimalle kaldırılacağı bilgisayarlarda Apple’ın yeni silikon işlemcisinin de kullanılması bekleniyor. Yeni MacBook Pro’ların kasım ayında yurt dışında satışa sunulacağı konuşuluyor.

Haberde kullanılan görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın