reklamı kapat

POPÜLER

Spark

Apple’ın ödüllendirdiği mail uygulaması: Spark

Bugün sizlere kullanışlı bir mail uygulamasından bahsetmek istiyoruz. iOS, Android ve Mac platformunda yer alan Spark isimli uygulamanın önümüzdeki günlerde Windows platformuna da gelmesi bekleniyor.

En iyi App Store uygulaması ödülünü kazanan uygulama modern bir arayüze sahip. Uygulama akıllı gelen kutusu özelliğine destek veriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar gelen kutularında hangi mesajın önemli olduğuna hızlıca bakabiliyor. Tüm yeni e-postalar  kişisel, bildirimler ve bültenler olarak sınıflandırılıyor. Uygulamada kullanıcılar gelen kutularını birden fazla kişiyle yönetebiliyor.  Kullanıcılar e-postaları diledikleri gibi erteleyebiliyor. Erteleme özelliği tüm Apple cihazlarda çalışıyor.  Uygulama bildirim konusunda geliştirme sunuyor. Akıllı bildirimler özelliği sayesinde kullanıcılar önemli e-postalara hızlıca bakabiliyor.  Spark, Dropbox, Box ve iCloud Drive gibi servislerle uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamada takvim özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar uygulamada takvim özelliğini kullanarak etkinliklerini bu alana ekleyebiliyor. Kullanıcılar e-postaları için bağlantılar da oluşturulabiliyor. Oluşturulan bu bağlantılar Slack ve Skype uygulamalar üzerinden paylaşılabiliyor. Uygulamada kullanıcıların özelleştirme yapabilmesine de imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spark kullanım kolaylığıyla fark yaratıyor

Hem basit hem de kullanışlı bir deneyim sunan uygulamayı aşağıdaki bağlantı linkleri üzerinden iOS ve Android’li cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamanın Mac versiyonunu ise buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 278,4 MB
  • Yükle App Store