reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Ultra

Arka ekranıyla fark yaratan Samsung Galaxy Note 21 Ultra konsepti

Apple ürünleriyle ilgili yakınlığıyla bilinen Benjamin Geskin, Samsung Galaxy Note 21 Ultra modelinin konsept fotoğrafını paylaştı.

Bu yıl yeni bir Galaxy Note telefonunun tanıtılması beklenmese de tasarımcılar telefonun konsept bir çalışmasına imza attı.

Paylaşılan konsept çalışmaya bakılırsa telefonun hem ön hem de arka tasarımında yenilikler göze çarpıyor. Bilindiği üzere en son piyasaya çıkan Galaxy S21 Ultra modelinde Samsung, Sonsuz-O ekranı tercih etmişti. Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold 3‘te çentiksiz ve deliksiz bir ekran deneyimi sunmaya hazırlanan Samsung’un önümüzdeki yıl satışa sunulması beklenen yeni Galaxy Note modelinde de bu ekranı kullanması bekleniyor. Sonsuz ekran deneyimi ekrana entegre kamera sayesinde karşımıza çıkıyor.

Çentiksiz ve deliksiz bir ekran sayesinde yeni Note modelinde daha iyi bir ekran deneyimi yaşanacağını söylemek mümkün. Arka tarafa bakıldığında da kameraların hemen yanında bir ufak ekran göze çarpıyor. Bu ekran sayesinde kullanıcıların telefonlarının ana ekranına bakmadan hızlı bir şekilde bildirimlere ulaşabileceğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 21 Ultra konseptinin kamera dizilim nasıl?

Kamera dizilimine bakıldığında Galaxy Note 21 Ultra’daki kameraların Galaxy S21 Ultra ile aynı olduğu görülüyor. Pek tabii yeni Galaxy modelinin satışa sunulması durumunda kameraların da daha iyi performans göstermesi bekleniyor. 108 megapiksellik ana kamera ve 8K video kaydı gibi özelliklerin de yeni modelde yer alması

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın