reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Black Flag’e doyamayanlara Ubisoft’tan korsan oyunu [Video]

Ubisoft’un pek bir hareketli E3 2017 tanıtımında Assassin’s Creed IV Black Flag’i oynadığımızdan beri çıkmasını arzuladığımız oyunu sonunda görme şansı elde ettik. Skull and Bones ile açık denizlere açılıp, korsan savaşlarına dahil olmaya hazır mısınız?

Advertisement

Assassin’s Creed Black Flag, gemi savaşları ve açık denizlerde yer alan maceralarla oyunculara keyifli anlar yaşatmıştı. Oyunculardan gelen geri dönüşler sonucu Ubisoft artık bir korsan oyunu yapmanın zamanı geldiğine inanmış olacak ki E3 2017’de Skull and Bones‘u oyuncuların beğenisine sundu. Gemi dinamikleri açısından Black Flag’le büyük benzerlik taşıyan Skull and Bones, oyuncuların aradığı denizler arası aksiyonu yaşatacak gibi görünüyor.

Black Flag’de olduğu gibi gemiyi rüzgara göre yönlendirebiliyor, diğer gemilere saldırıyor, düşman gemilerini ele geçiriyor ve bol bol ganimet topluyorsunuz. Tabii korsan avcılarına karşı da her daim tetikte olmanız gerekiyor. E3 2017’de 5’e 5 PvP modunun sergilendiği oyunda kendi tayfanızı kurabilir, arkadaşlarınızla derin bir rekabete girebilirsiniz. En çok ganimeti toplayanın kazandığı bu modda çarpışmalara da hazırlıklı olmak gerekiyor elbette.

Oyunu arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz gibi açık denizlere tek başınıza da açılabilirsiniz. Black Flag’deki korsan şarkıları da elbette gerçek bir korsan oyunu olan Skull and Bones’da yer alıyor. Açıkçası Skull and Bones için Ubisoft’un neden bu kadar beklediğini anlamak zor. Ancak Ubisoft’un oyunculara istediğini verme konusunda en başarılı firmalardan biri olduğunu söylemek mümkün. Şimdilik net bir çıkış tarihi bulunmayan Skull and Bones, 2018’in sonbaharında PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

VİDEO