reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed filmi sonunda ilk fragmanına kavuştu [Video]

Ubisoft’un hemen hemen her sene çıkardığı Assassin’s Creed oyunlarına alışığız ancak bir türlü kavuşamadığımız Assassin’s Creed filmi için çok bekledik. Hatta biraz fazla bekledik. Ancak sonunda filmin ilk fragmanı yayınlandı ve Michael Fassbender’ın Abstergo şirketiyle macerası başladı.

Assassin’s Creed oyunlarının fragmanlarının ne kadar ünlü olduğunu bilirsiniz. Ubisoft doğru şeyleri gösteren, müzikle bütünleşmiş bir fragman yayınlar ve oyuncuların aklını başından alır. Filmin ilk fragmanını izlerken, tercih edilen müzik haricinde, aklımızdan geçen düşünceler tam olarak bu oldu. Callum Lynch‘in Animus’a bağlanmasıyla başlayan fragman İspanyol Engizisyonu zamanındaki atası Aguilar’ın anılarını hatırlamaya çalışmasıyla doruk noktasına çıkmış. İlk fragman için aksiyon sahnelerinin oldukça etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. İspanya kısımları gerçekten oyundan fırlamış gibi görünüyor ancak sanıyoruz ki Animus çeşitli “güncellemeler” almış.

Assassin’s Creed oyunları çıktıktan sonra çeşitli optimizasyon sorunları veya hatalarla çoğu zaman hayal kırıklığı yaratabiliyor. Ancak filmin bu şekilde olmayacağını umuyoruz. Gerçi Ubisoft sağ olsun bu konuda da hazırlıklıyız. 15’inci yüzyıl İspanyasına döneceğimiz film 21 Aralık‘ta vizyona girecek.

poster