reklamı kapat

POPÜLER

ROG Swift OLED PG32UCDM

ROG Swift OLED PG32UCDM oyuncu monitörü tanıtıldı; işte monitörün fiyatı

ASUS Republic of Gamers, ROG Swift OLED PG32UCDM oyuncu monitörünü tanıttı. 32 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör 4K 4K QD-OLED yansıma önleyici panelle geliyor. Ekran yenileme hızı 240 Hz olan monitörde üçüncü nesil QD-OLED teknolojisi kullanılıyor.

Bu teknoloji monitörün canlı bir ekran deneyimi sunmasına imkan tanıyor. Derin siyah tonlarıyla da dikkat çeken monitörün tepki süresi ise 0.03 ms. Monitörün içindeki gelişmiş özel soğutma bloğu ekranda görüntü izi kalması riskini azaltıyor, OLED panelin performansını ve ömrünü artırıyor. AMD FreeSync Premium Pro teknolojisi ve NVIDIA G-Sync uyumluluğu sayesinde düşük gecikme süresiyle inanılmaz akıcı ve yırtılmasız görüntüler elde ediliyor.  Panelin arkasını saran grafen film ısı dağıtımını geliştirirken entegre hava kanallarına sahip özel soğutma bloğu ise termal performansı ideal seviyeye getirip ekranda görüntü izi kalması riskini en aza indiriyor. Kontrast oranı 1.500.000:1 olan monitörde Dolby Vision ve HDR10 özellikleri de bulunuyor. Bu özelliklere destek veren ilk ROG monitör olan cihazda VESA DisplayHDR 400 True Black uyumlu. Yüzde 99 DCI-P3 renk gamına destek veren monitör 10 bit renk desteği de sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ROG Swift OLED PG32UCDM monitörün fiyatı ne kadar?

DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1, 90 Watt Power Delivery özellikli USB-C ve bir adet kulaklık girişi monitörün bağlantı noktaları arasında. Monitörün satış fiyatı ise 1.299 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın